ساعت الفکس

الفکس ساعت‌ساز کوچک در سوئیس، یک شرکت برنده جوایز متعدد است که ساعت‌ها را با همکاری نزدیک با طراحان برجسته و استعدادهای جوان در حال رشد تولید می‌کند. این برند ساعت سوئیسی در جشن شصتمین سالگرد خود، دو ساعت مردانه به عنوان ساعت نسخه محدود تولید کرده است. در حالی که بیشتر ساعت‌سازان بر مجموعه‌های مردانه خود تمرکز می‌کنند، برند ساعت پتانسیل تقریبا نامحدود مشتریان زن را در همان اوایل کشف کرد. 70 تا 80 درصد کلکسیون آن را مدل‌های زنانه تشکیل می‌دهد که هر یک منحصربه‌فرد و به‌طور مستقل توسعه یافته‌اند و طبق معمول از ساعت‌های مردانه مشتق نشده‌اند. از همان ابتدا، این شرکت بر روی برچسب “ساخت سوئیس” و همچنین استفاده از مواد ضد حساسیت تمرکز کرد. برند ساعت الفکس هم به استایل و هم به افراد ادای احترام می کند. هر طرح فردی بیانگر مرحله متفاوتی از زندگی است. این برند با وفاداری به فلسفه تجاری خود که در جمله ی “جرات متفاوت بودن را داشته باشید” خلاصه می شود، تمام جنبه های لحظات فراموش نشدنی زندگی را جشن می گیرد.
al

محدوده قیمت (تومان)

محدوده قیمت - slider
محدوده قیمت - inputs
تومان
تومان
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
مبدا برند
مبدا برند
فرم قاب
فرم قاب
طرح صفحه
طرح صفحه
رنگ قاب/دستبند
رنگ قاب/دستبند
رنگ صفحه
رنگ صفحه
نوع موتور
نوع موتور

مرتب سازی بر اساس:

آلفکس (Alfex) در سال 1948 تاسیس شد و از برندهای شناخته شده کشور سوئیس است. بازار هدف این شرکت ابتدا کشور آمریکا بود اما پس از مدتی محصولات آن در سراسر جهان محبوب شد و به فروش رسید. آنچه ما به عنوان ساعت مچی الفکس می‌شناسیم در واقع از ادغام دو برند فرکس اس ای (Ferex SA) و گروه زمان اقتصادی سوئیس (Economic Swiss Time) به وجود آمده است و یک کمپانی بین المللی سوئیسی و برزیلی به شمار می‌آید که به مرور زمان مسیر خود را یافته است.

آشنایی با شکل گیری برند آلفکس

فردیناند گیندارو موسس این برند است که وقتی در لوگانو کشور سوئیس این نام تجاری را ثبت کرد، بیشتر علاقه داشت به عنوان یک تولید کننده ساعت‌های اقتصادی شناخته شود اما گسترش شرکت و تغییرات مالکیتی برای مدتی او را از این هدف دور کرد. ادغام این شرکت با سوئیس تایم و بعدها با برندهای گروه اومگا و تیسوت این برند را برای مدتی از مسیر خود خارج کرد.
وقتی بنیانگذاران این برند از همکاری کمپانی SSIH ناامید شدند تصمیم گرفتند یک بار دیگر شخصا کنترل اوضاع را به دست بگیرند و با تمرکز روی مدل‌های ساعت توانستند محصولات متفاوتی را به بازار ارائه کنند که با استقبال خوبی مواجه شد.
پاول پرلموتر یکی از شرکای آمریکایی برند بود که توانست از ظرفیت بازارهای خاور دور استفاده کند و بافروش محصولات این برند در این کشورها خون تازه‌ای به رگ‌های آلفکس تزریق کند.
همکاری با طراحان شناخته شده بین المللی در ارائه ساعت‌های این برند باعث شده که در سال‌های اخیر آلفکس بار دیگر جایگاه خود را در بازار پیدا کند و فروش محصولات آن به میزان چشمگیری افزایش یافته است. این برند در سال 2000 موفق به دریافت جایزه بین المللی (Good Design Award) برای طراحی‌های خوب محصولات خود شد و توانست در سال‌های 2003 و 2006 هم این جایزه را مجدد دریافت کند. بیش از 70 سال از عمر این برند می‌گذارد و در این مسیر طولانی درس‌های زیادی گرفته که باعث شده محصولات آن به بلوغ و اوج زیبایی برسد.

معرفی کلی محصولات آلفکس

آفکس برندی است که اغلب محصولات آن مقرون‌به صرفه بوده و چندان گران نیست، در نگاه اول وقتی به کلکسیون محصولات این شرکت نگاه می‌کنید بیشتر طراحی‌ها عجیب و غریب و متفاوت ساعت‌ها که اغلب برای خانم‌ها طراحی شده نظرها را جلب می‌کند. اگر به دنبال مدل‌های متفاوتی هستید که در دست عموم مردم کمتر دیده می‌شود آلفکس برای شما گزینه مناسبی است.
ساعت‌های این برند برای گروه خاص سنی طراحی نشده اما به نظر می‌رسد جوان‌ها و نوجوانان بیش از سایرین به محصولات آن علاقه نشان می‌دهند. محصولات آلفکس دارای گارانتی معتبر بوده و اغلب از جنس استیل و فلزات بادوام تهیه می‌شوند.
مدل‌ها مقاومت متفاوتی در برابر آب دارند اما استحکام و ظرافت در طراحی تک تک محصولات این برند قابل مشاهده است.
ظرافت سوئیسی با قیمت مناسب یکی از دلایل جذب مردم به خرید محصولات این برند به شمار می‌آید. این برند از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده کرده و در این مسیر تلاش می‌کند از سایر شرکت‌های بین المللی عقب نیفتد. مجموعه ساعت‌های مچی کورنوگراف اتوماتیک در دسته آخرین محصولات این برند به شمار می‌آید که از نظر قیمت کمی گران‌تر از ساعت‌های کوارتزی باتری‌دار است و تکنولوژی ساخت آن بسیار به روز است.
اگر مدلی از محصولات این برند را پسندید و قصد خرید آن را دارید می‌توانید از کیفیت محصول اطمینان داشته باشید، فقط در مورد امکانات ساعتی که انتخاب کردید مطالعه کرده و اطمینان حاصل کنید با کاربری‌ای که از ساعت خود انتظار دارید مطابقت داشته باشد.

نمایش بیشتر
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
محدوده قیمت - slider
محدوده قیمت - inputs
تومان
تومان
برند
برند
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
مبدا برند
مبدا برند
فرم قاب
فرم قاب
طرح صفحه
طرح صفحه
رنگ قاب/دستبند
رنگ قاب/دستبند
رنگ صفحه
رنگ صفحه
نوع کارکرد
نوع کارکرد
نوع موتور
نوع موتور