بهار ثانیه ثانیه نزدیک تر می شود.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

همیشه
کوکـــه ...

سبدخرید من

ساعت اکیوریت

اگر در دنیای ساعت‌های خوش قیمت با کیفیت خوب گشتی زده باشید قطعا نام اکیوریت را شنیده‌اید. این برند سوئیسی با ساخت ساعت‌های با کیفیت و مقرون به صرفه اطمینان مشتریان را در طی سالیان متمادی جلب نموده است. ساعت‌های اکیوریت با در نظر گرفتن خواسته‌های مشتری، کیفیت و توان خرید بازار ساعت‌هایش را طراحی‌ می‌کند تا بتواند محصولی عرضه کند که در در هر زمینه بی‌نقص باشد، اما به دلیل وجود کمپانی‌های بزرگ و قدیمی‌تر در سوئیس، توجهی که این برند لایق آن است در ایران به آن نشده که می‌توان این مسئله را با به دست آوردن اطلاعات کافی حل کرد.
299849764_506182171315129_3611453290268668562_n

محدوده قیمت (تومان)

تومان
تومان
نوع قاب (جنس ساخت)
مشاهده همه
نوع بند (جنس ساخت)
مشاهده همه
مبدا برند
مشاهده همه
فرم قاب
مشاهده همه
طرح صفحه
مشاهده همه
رنگ قاب/دستبند
مشاهده همه
رنگ صفحه
مشاهده همه
نوع موتور
مشاهده همه

مرتب سازی بر اساس:

سوئیس به دلیل زیبایی طبیعی و صنعت عالی خود در سطح جهانی مشهور است. بنابراین جای تعجب نیست که ساعت‌های Accurate که توسط Accutime Ltd. در Bienne، سوئیس تولید می‌شوند، از زمان شروع یازده سال پیش، بسیار موفق بوده‌اند.
ارائه ساعت‌های عجیب و غریب با استفاده از مواد ظریف و صنعت بی‌نظیر به این شرکت اجازه داده است تا سنت سوئیسی را در تعالی و ظرافت ادامه دهد. ساعت‌های سوئیسی دقیق با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه برای همه شخصیت‌ها، سبک‌ها و بودجه‌ها در دسترس هستند. در طول سال‌ها، Accurate با ارائه ساعت‌های مقرون‌به‌صرفه با بهترین مواد موجود، شهرت خود را به دست آورده است و به سادگی قصد توقف در حال حاضر را ندارد.

با یک ماموریت تماشا کنید

در سال 1989، ساعت های دقیق در Bienne، سوئیس معرفی شدند. این شرکت تصمیم گرفته بود که اگرچه سود آن مهم است، اما تمرکز خود را بر تولید ساعت‌های خوب ساخت سوئیس برای فروش با قیمت‌هایی که مشتریان خرده‌فروش را تشویق می‌کرد تا ساعت‌های سوئیسی را بپوشند، تمرکز خواهد کرد، زیرا این ساعت مقرون به صرفه است. درستی این تصمیم زمانی تقویت شد که “یو اس ای تودی” نظرسنجی در مورد نگرش در مورد خرید ساعت های سوئیسی منتشر کرد. این نظرسنجی گزارش داد که ساعت‌های ساخت سوئیس در نظر گرفته می‌شوند: «کیفیت بالا»، «شیک»، «گران قیمت»، «وضعیت» و «می‌خواهم دوستان ببینند».

تصمیم Accurate نقطه عطفی در تاریخ تولید ساعت در سوئیس بود. برای اولین بار، کاردستی عالی برای افراد بیشتری از همیشه مقرون به صرفه بود. از زمان معرفی اولین مجموعه دقیق، تعهد به کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن، این شرکت را به رسمیت شناخته است. تنها در یک دهه تولید، این شرکت اکنون دارای سهم مچ دستی بیش از 2.5 میلیون ساعت است. جذابیت ساعت‌های دقیق از استایل و کشور مبدأ آن‌ها – سوئیس – که صدها سال است ساعت‌های خوب ساخته می‌شوند، نشأت می‌گیرد. اکنون تقریباً هر کسی می‌تواند با افتخار یک ساعت سوئیس، یک ساعت دقیق، بپوشد.

کاملا سوئیسی. کاملا مقرون به صرفه

نمایش بیشتر
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دلیل بازگشت وجه

محدوده قیمت (تومان)

تومان
تومان
نوع قاب (جنس ساخت)
مشاهده همه
نوع بند (جنس ساخت)
مشاهده همه
مبدا برند
مشاهده همه
فرم قاب
مشاهده همه
طرح صفحه
مشاهده همه
رنگ قاب/دستبند
مشاهده همه
رنگ صفحه
مشاهده همه
درجه کیفیت
مشاهده همه
نوع کارکرد
مشاهده همه
نوع موتور
مشاهده همه
برند
مشاهده همه