ساعت اکیوریت

اگر در دنیای ساعت‌های خوش قیمت با کیفیت خوب گشتی زده باشید قطعا نام اکیوریت را شنیده‌اید. این برند سوئیسی با ساخت ساعت‌های با کیفیت و مقرون به صرفه اطمینان مشتریان را در طی سالیان متمادی جلب نموده است. ساعت‌های اکیوریت با در نظر گرفتن خواسته‌های مشتری، کیفیت و توان خرید بازار ساعت‌هایش را طراحی‌ می‌کند تا بتواند محصولی عرضه کند که در در هر زمینه بی‌نقص باشد، اما به دلیل وجود کمپانی‌های بزرگ و قدیمی‌تر در سوئیس، توجهی که این برند لایق آن است در ایران به آن نشده که می‌توان این مسئله را با به دست آوردن اطلاعات کافی حل کرد.
299849764_506182171315129_3611453290268668562_n

محدوده قیمت (تومان)

محدوده قیمت - slider
محدوده قیمت - inputs
تومان
تومان
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
مبدا برند
مبدا برند
فرم قاب
فرم قاب
طرح صفحه
طرح صفحه
رنگ قاب/دستبند
رنگ قاب/دستبند
رنگ صفحه
رنگ صفحه
نوع موتور
نوع موتور

مرتب سازی بر اساس:

اگر در دنیای ساعت‌های خوش قیمت با کیفیت خوب گشتی زده باشید قطعا نام اکیوریت را شنیده‌اید. این برند سوئیسی با ساخت ساعت‌های با کیفیت و مقرون به صرفه اطمینان مشتریان را در طی سالیان متمادی جلب نموده است. ساعت‌های اکیوریت با در نظر گرفتن خواسته‌های مشتری، کیفیت و توان خرید بازار ساعت‌هایش را طراحی‌ می‌کند تا بتواند محصولی عرضه کند که در در هر زمینه بی‌نقص باشد، اما به دلیل وجود کمپانی‌های بزرگ و قدیمی‌تر در سوئیس، توجهی که این برند لایق آن است در ایران به آن نشده که می‌توان این مسئله را با به دست آوردن اطلاعات کافی حل کرد. ساعت های مچی
سوئیس به دلیل زیبایی طبیعی و صنعت عالی خود در سطح جهانی مشهور است. بنابراین جای تعجب نیست که ساعت‌های Accurate که توسط Accutime Ltd. در Bienne، سوئیس تولید می‌شوند، از زمان شروع یازده سال پیش، بسیار موفق بوده‌اند.
ارائه ساعت‌های عجیب و غریب با استفاده از مواد ظریف و صنعت بی‌نظیر به این شرکت اجازه داده است تا سنت سوئیسی را در تعالی و ظرافت ادامه دهد. ساعت‌های سوئیسی دقیق با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه برای همه شخصیت‌ها، سبک‌ها و بودجه‌ها در دسترس هستند. در طول سال‌ها، Accurate با ارائه ساعت‌های مقرون‌به‌صرفه با بهترین مواد موجود، شهرت خود را به دست آورده است و به سادگی قصد توقف در حال حاضر را ندارد.
با یک ماموریت تماشا کنید
در سال 1989، ساعت های دقیق در Bienne، سوئیس معرفی شدند. این شرکت تصمیم گرفته بود که اگرچه سود آن مهم است، اما تمرکز خود را بر تولید ساعت‌های خوب ساخت سوئیس برای فروش با قیمت‌هایی که مشتریان خرده‌فروش را تشویق می‌کرد تا ساعت‌های سوئیسی را بپوشند، تمرکز خواهد کرد، زیرا این ساعت مقرون به صرفه است. درستی این تصمیم زمانی تقویت شد که “یو اس ای تودی” نظرسنجی در مورد نگرش در مورد خرید ساعت های سوئیسی منتشر کرد. این نظرسنجی گزارش داد که ساعت‌های ساخت سوئیس در نظر گرفته می‌شوند: «کیفیت بالا»، «شیک»، «گران قیمت»، «وضعیت» و «می‌خواهم دوستان ببینند».
تصمیم Accurate نقطه عطفی در تاریخ تولید ساعت در سوئیس بود. برای اولین بار، کاردستی عالی برای افراد بیشتری از همیشه مقرون به صرفه بود. از زمان معرفی اولین مجموعه دقیق، تعهد به کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن، این شرکت را به رسمیت شناخته است. تنها در یک دهه تولید، این شرکت اکنون دارای سهم مچ دستی بیش از 2.5 میلیون ساعت است. جذابیت ساعت‌های دقیق از استایل و کشور مبدأ آن‌ها – سوئیس – که صدها سال است ساعت‌های خوب ساخته می‌شوند، نشأت می‌گیرد. اکنون تقریباً هر کسی می‌تواند با افتخار یک ساعت سوئیس، یک ساعت دقیق، بپوشد.
کاملا سوئیسی. کاملا مقرون به صرفه (از سایت ساعت کوک)

نمایش بیشتر
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
محدوده قیمت - slider
محدوده قیمت - inputs
تومان
تومان
برند
برند
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع قاب (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
نوع بند (جنس ساخت)
مبدا برند
مبدا برند
فرم قاب
فرم قاب
طرح صفحه
طرح صفحه
رنگ قاب/دستبند
رنگ قاب/دستبند
رنگ صفحه
رنگ صفحه
نوع کارکرد
نوع کارکرد
نوع موتور
نوع موتور