بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک که شما رو جذاب می کند!

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک نکته ای حساس و مهم است. یکی از لوازماتی که بر روی ظاهر و استایل تان تأثیر بسیار مثبتی می گذارد، انتخاب یک ساعت مچی متناسب با لباس تان است. اگر می خواهید که جذابیت ظاهری تان را دو چندان کنید حتماَ به این نکته دقت کنید که لباس هایی که انتخاب می کنید با اکسسوری هایی که استفاده می کنید، تناسب داشته باشد. یکی از این اکسسوری های پراستفاده، ساعت مچی می باشد. به عنوان مثال، به یک مراسم رسمی دعوت هستید و برای این مراسم، کت و شلوار و کراوات در نظر گرفته اید. استایل شما کاملاَ کلاسیک است، ساعت مچی که قرار است استفاده کنید نباید سبک اسپورت یا فانتزی داشته باشد. (مقاله ساعت های مجلسی را هم بخوانید.) بلکه ساعت مناسب استایل شما یک ساعت مچی کلاسیک است. شاید فکر کنید این ترکیب و چیدمان خیلی بر روی ظاهرتان تأثیر ندارد اما در حقیقت، زیبایی و جذابیت استایل تان دو چندان خواهد شد. در ادامه این مقاله از گالری کوک قصد داریم، متناسب ترین و بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک، را بررسی نماییم.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک کدامند؟

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

همانطور که قبلاَ گفته شد، تناسب بین لباس و ساعت مچی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به این نکته مهم توجه کنید که قدرت و جذابیت لباستان به ساعت مچی که استفاده می کنید بستگی دارد و حتی برعکس، با انتخاب یک لباس متناسب با ساعت مچی تان، قطعاَ جلوه ساعت تان را بیشتر خواهید کرد. به خصوص در بین آقایان که نمی توانند از جواهرات و اکسسوری های متنوع استفاده کنند، ساعت مچی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. حال می خواهیم به این موضوع بپردازیم، که چه سبک لباسی انتخاب کنید که با ساعت مچی کلاسیک تان متناسب باشد و ظاهر شما را تکمیل کند.

اگر می خواهید با ساعت های مچی کلاسیک آشنا شوید به مقاله ی مربوط به بهترین ساعت های مچی کلاسیک مراجعه نمایید.

 امروزه، لباس آقایان از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و هرکسی می تواند سبک خاص خود را داشته باشد. در این مقاله چند نمونه از لباس های متناسب برای ساعت مچی کلاسیک را که این روزا مورد استقبال قرار گرفته است را ارائه می دهیم.

حال با هم بررسی می کنیم که بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک کدام هستند.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

تعریف کلی از لباس های کلاسیک

لباس هایی که در سبک کلاسیک هستند اغلب جنس نرم و ابریشمی دارند و در ساخت این لباس ها از پارچه های خشن، کشی یا چسبان استفاده نمی­شود. لباس های کلاسیک معمولاَ زرق برق، طراحی و یا تکه دوزی خاصی ندارند. مدل های شلوغ، چین دار در لباس های کلاسیک دیده نمی شود. و رنگ های بکار برده شده در این سبک لباس، بسیار ملایم می باشند مانند رنگ های مشکی، طوسی، سفید، کرم، قهوه ای و……، و اغلب از رنگ های جیغ و تند استفاده نمی شود. به طور کلی، لباس های سبک کلاسیک را می توان اینگونه تعریف کرد، بسیار ساده، رسمی و ملایم هستند.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

  • کت و شلوار:

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

قطعاَ اصلی ترین و بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک، کت و شلوار رسمی می باشد. رنگ و مدل کت و شلوار در کلاسیک بودن آن مطرح است. همانطور که قبلاَ گفته شد از رنگ های جیغ و ترند در کت و شلوارهای سبک کلاسیک استفاده نمی شود. کت شلوار های کلاسیک معمولاَ دارای دو دکمه و دو چاک می باشند. ممکن است تمایلی به پوشیدن کت و شلوار مشکی با پیرهن ساده سفید و کراوات ساده نداشته باشید. روش های بسیاری وجود دارد که ظاهر لباستان مدرن به نظر برسد و همچنان کلاسیک باشد. به عنوان مثال می توانید پیرهن متفاوت انتخاب کنید با یقه گرد و یا تی شرت را جایگزین پیراهن کنید که مدتهاست، ترکیب تی شرت و کت و شلوار به سبک کلاسیک تبدیل شده است. و حتی می توانید کراوات را حذف کنید و همچنان استایل کلاسیک تان را حفظ نمایید. و مهمترین چیزی که باعث درخشان تر شدن استایل شما می شود، ساعت مچی متناسب با لباس تان است. برای کت شلوار، ساعت های مچی کلاسیک متنوعی وجود دارد اما، ساعت متناسب با کت و شلوارتان می توان یک ساعت کلاسیک آنالوگ ساده با بند چرمی مشکی یا قهوه ای باشد.

در نتیجه، کت و شلوار ساده و رسمی بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک می باشند.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

  • شلوار جین:

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

شلوار های جین جزئی از لباس های سبک کلاسیک می باشند که به  راحتی می توانید آن را با ساعت های کلاسیک ترکیب کنید. در حقیقت، شلوارهای جین بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک هستند. اما انتخاب یک شلوار جین کلاسیک ملزم به در نظر گرفتن یکسری فاکتورها می باشد. اگر می خواهید شلوار جین بپوشید و یک استایل کلاسیک داشته باشید حتماَ دقت کنید که از شلوارهای جین خیلی تنگ و چسبان استفاده نکنید، شلوارهای پاره و مدل دار را از لیست حذف نمایید. همچنین، شلوارهای جین بگی و گشاد خلاف اصول استایل کلاسیک می باشند.

 اگر می خواهید ظاهر و استایل کلاسیک داشته باشید، شلوار جینی که انتخاب می کنید باید کاملاَ اندازه شما باشد نه خیلی چسبان و نه خیلی گشاد و همچنین، قوزک پای شما را بپوشاند. به این نکته دقت کنید که استایل کلاسیک به معنی این است که لباستان کاملاَ اندازه و متناسب شما باشد. در نهایت، می توانید یک ساعت مچی کلاسیک عقربه ای ساده و معمولی همراه با بند چرم یا فلزی را با شلوار جین و پیراهن سفید ست نمایید. قطعاَ ترکیب اینها یک استایل کاملاَ کلاسیک و جذاب را برای شما به همراه خواهد داشت.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

  • پیراهن سفید:

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

قطعاَ پیراهن سفید بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک می باشد که در بین آقایون از محبوبیت بسیاری برخوردار است. در واقع، هر مردی باید یک پیراهن سفید دکمه دار داشته باشد. پیراهن های سفید دارای طرح و مدل های متنوعی هستند، اما پیراهن سفید متناسب با یک ساعت کلاسیک زیبا، پیراهنی است که ساده و بدون هیچ طرح و نقشی باشد. همچنین یقیه ساده مردانه داشته باشد. در انتخاب پیراهن سفید کلاسیک دقت کنید که حتماَ متناسب با اندام شما باشد. نه خیلی تنگ و چسبان باشد و نه خیلی گشاد. اندازه پیراهنتان باید به نحوی باشد که محدودیتی در حرکت دادن دست هایتان نداشته باشید.

نکته قابل توجهی که در رابطه با پیراهن های سفید کلاسیک وجود دارد این است که، این لباس بسیار جذاب، قابلیت این را دارد که با سایر لباس های کلاسیک ست شود. در نتیجه شما می توانید به راحتی آن را با کت و شلوار، شلوار جین و شلوار پارچه ای ست نمایید. که ترکیب همه آنها باعث می شود که یک استایل جذاب و زیبای کلاسیک داشته باشید.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

  • بافت یا پلیور های یقه گرد:

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک

یکی از آیتم های بسیار جذاب و محبوب در بین آقایان، بافت های یقه گرد می باشد که به راحتی می توان آن را با لباس های سبک کلاسیک مثل، شلوار کتون، شلوار جین، شلوار پارچه ای و پیراهن سفید ست کرد. معمولاَ بافت های یقه گرد، به نسبت بافت های یقه هفت، از زیبایی و جذابیت بیشتری برخوردار هستند.

در واقع، در استایل کلاسیک، بافت های یقه گرد که با ظرافت و حساسیت بالایی ساخته شده اند، دارای محبوبیت بیشتری هستند. در زمستان ها بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک، بافت های یقه گرد می باشند که می توانید آن را با یک پیراهن سفید یقه مردانه ترکیب کنید.

بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک  

نتیجه

سلیقه و پوشش اختیاری است. هر کسی می تواند بسته به نیازها و علاقه اش لباس های محبوبش را بپوشد. اما در بعضی از موارد این موضوع اندکی متفاوت است. بهترین لباس برای ساعت های کلاسیک در همه جای جهان معنایی تقریبا یک سان دارند. همین نیز باعث می شود ست کردن آن با ساعت مچی الگویی ساده اما حساس داشته باشد.
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.