همیشه
کوکـــه ...

تاثیر رنگ سبز در ساعت های مچی چگونه است؟

تاثیر رنگ سبز در ساعت بیش از آن است که فکرش را می کردید. اگر در زمینه ساعت های مچی متخصص نیستید، به احتمال زیاد اطلاعات شما در مورد ساعت های سبز محدود به رولکس Submariner Hulk  است و احتمالاً برخی از مدل های Casio G-Shock را به خاطر دارید که دارای یک قاب سبز هستند ، اما دنیای ساعت های صفحه سبز بسیار بزرگ تر و روشن تر است. اگر دوست دارید همگام با روندهای دنیای مد پیش بروید مطمئناً با روندهای نادر و بی انتهای ساعت های صفحه سبز برای آقایان روبرو شده اید. رنگ سبز ساعت رولکس مدل submariner انتخاب رنگ سبز امری عادی نیست، با این وجود تاثیر رنگ سبز در ساعت برای مردان متشخصی است که دوست دارند متمایز باشند. همچنین اجازه می دهند این فردیت در ساعت آن ها منعکس شود. به عنوان یک روند، همه علائم مربوط به ساعت های صفحه سبز به عنوان موارد امضا برای یک فرد متمایز اشاره دارند. در ادامه تاثیر رنگ سبز در ساعت را در چند ساعت زیبا و جالب که در سال ۲۰۲۰ در سطح جهانی محبوب بوده اند، بررسی می کنیم:  

مشخصات ساعت رولکس GMT MASTER II چیست؟

تاثیرات رنگ سبز در ساعت طلایی رولکس  GMT MASTER II بی نظیر است. این ساعت با یک صفحه سبز و حاشیه سیاه خیره کننده است. ساعت مَستر II، دارای صفحه شماره گیری یاقوت کبود و یک باند ۴۰ میلی متری که با طلای ۱۸ عیار روکش شده، می باشد. تاثیر سبز در ساعت مَستر II بسیار زیباست. این ساعت دارای مقاومت در برابر آب تا عمق ۳۰۰ متری دارد. انرژی آن با حرکت خودکار تأمین می شود و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید، زمان کمتری برای سیم پیچ باتری صرف می شود.

می خواهید از مدل ها و قیمت های برند رولکس مطلع شوید؟ برروی ساعت مچی رولکس کلیک کنید.

ساعت مچی مالاکیت امگا Seamaster 300 چه ویژگی هایی دارد؟

اثر رنگ سبز در ساعت امگا درست مانند نام خود، ادای احترام به اقیانوس است. سبک جدید Seamaster برای اولین بار در سال ۱۹۵۷ به عنوان ساعت غواصان معرفی شد، و در حفظ این میراث وفادار باقی مانده است. این ساعت با بند چرمی سبز و صفحه سبز خیره کننده زمردی از سنگ سبز قیمتی مالاکیت ساخته شده است و یک شاهکار کاملا لوکس از اعماق دریاها را برای شما نداعی می کند. این ساعت مچی دارای بدنه ۴۱ میلی متری است که از طلای زرد ۱۸ عیار ساخته شده است. کریستال آن ضد بازتاب نور بوده و همچنین ضد خراش است و مقاومت در برابر آب تا عمق ۳۰۰متری برای آن تعبیه شده است.

اثر رنگ سبز در ساعت مدل کلاسیک Hublot چیست؟

اگر سبک شما با مدل کلاسیک جسورانه همگام است، این مدل ساعت Hublot مناسب شماست. ساعت کلاسیک رُزگلد با صفحه سبز زیتونی یک مدل شیک و بسیار لوکس است. تاثیرات رنگ سبز در ساعت کلاسیک Hublot همراه با رنگ های طلایی بسیار خیره کننده ارائه شده است. این ساعت دارای قاب رُزگلد با طلای ۱۸ عیار است. صفحه سبز و بند سبز نقش پوست تمساحی کاملاً جلوه قاب رُزگلد را تکمیل می کند.این ساعت تاریخ، ساعت، دقیقه و ثانیه را نمایش می دهد. ساعت اتوماتیک سوئیسی Hublot دارای ذخیره انرژی ۴۲ ساعته است.   شرکت هابلوت مشتریان خود را با ارائه ساعت های رویایی جمع آوری می کند. طراحی جدید و مشخصات فنی ساعت سبز زمردی  MP-11 یک مدل افسانه ای است. در ساخت این مدل هابلوت ، از ماده ای با تکنولوژی پیشرفته که قبلاً در کِیس های ساعت به کار نرفته بود، این بار در ساعت های هابولت بکار رفت این تکونولوژی SAXEM نامیده شد. تاثیرات سبز در ساعت MP-11 در حاشیه سبز ساخته شده از SAXEM با شش پیچ تیتانیوم سیاه و تاج سیاه کاملا مشهود است. قطعات مکانیکی و موتور موجود در MP-11  استثنایی هستند. تاج این ساعت به صورت دستی پیچیده می شود و دارای منبع تغذیه با دو هفته شارژ می باشد.

ساعت سبز Hublot

ساعت رولکس Hulk چه مشخصاتی دارد؟

با ساعت مچی سبز Submariner سبک غیرمتعارفی برای استایل خود به دست خواهید آورد. آثار رنگ سبز در ساعت مدل Hulk از سبک کلاسیک رولکس Submariner سیاه و سفید گرفته شده است. این ساعت دارای یک حاشیه سبز و سرامیکی و صفحه سبز بوده و نسخه برتر از مدل های کلاسیک Submariner است. با طراحی درجه یک مقاوم در برابر آب تا عمق ۳۰۰ متر است که از سبک ساعت ورزشی به سمت مدل رسمی می رود. ساعت رولکس Hulk دارای حرکت خودکار خود پیچشی و قاب فولادی ضد زنگ ۴۰ میلی متر است. تاثیر رنگ سبز در ساعت Hulk در صفحه و حاشیه سبز نشان داده شده است.  

ساعت سبز Hublot مدل MP-11 Big Bang

ویژگی های ساعت مچی پیاژه Polo S چیست؟

ساعت مچی Piaget Polo S مدل منحصر به فرد،  با ظرافت و لوکس است. به خاطر ترکیب هنر زیبایی شناسی معاصر و کلاسیک، این ساعت بدون هیچ زحمتی بین سبک های گذشته و حال حرکت می کند. اثرات رنگ سبز در ساعت  Polo Sدر درخشش زمرد سبز رنگ آن کاملا مشهود است. بدنه ۴۲ میلی متری پیاژه کلاسیک است و صفحه سبز مدرج نمایش زمان و بند منحصر به فرد آن می تواند جسارت بیشتری به این سبک را اضافه می کند و عدد های ساعت کاملا قابل خواندن است. این ساعت پیاژه مجهز به قاب پشتی یاقوت کبود با حکاکی زیبا است و اتوماتیک می باشد.

ساعت مچی بنتلی مدل Premier B01 چگونه ساعتی است؟

ساعت بنتلی مدل Premier B01 یک ساعت مچی عالی ورزشی است که با یک کِیس استیل ۴۲ میلی متری و یاقوت کبود ضد انعکاس عرضه می شود. تاثیر سبز در ساعت پرمییر B01 با صفحه سبز که سبک اسپرت دارد، نمایان می شود. دارای عقربه های ساعت شمار مشخص بوده و اعداد آن کاملا واضح و قابل خواندن است.

مشخصات اثر گذاری رنگ سبز بنتلی

ساعت پرمییِر B01 یک ساعت شیک است که اثر رنگ سبز در ساعت با بند چرمی سبز نمایش شده است. همچنین سگک تاشوی آن از کارآیی بالایی برخوردار است. در حالی که به طور سنتی ساعت مسابقه ای محسوب می شود. اما در غواصی و سایر ورزش ها به طرز شگفت انگیزی کار می کند. برای اطلاع از ساعت های غواصی بر روی کلمه مشخصات ساعت غواصی کلیک کنید دارای بدنه فولادی محکم بوده و با پیچاندن تنظیم می شود. این ساعت ۱۰۰ متر مقاومت در برابر آب را تضمین می کند. این ساعت بنتلی با ۷۰ ساعت ذخیره انرژی، ساعتی است که همیشه با شما خواهد بود.

رنگ سبز درساعت مچی بنتلی مدل Premier B01

تاثیر رنگ سبز در ساعت آکواپاد MB&F HM7

این ساعت مچی برای متخصصان ساعت ساخته شده که به دنبال مورد بعدی در کلکسیون خود هستند. ساعت MB&F HM7 Aquapod با رنگ سبز یک رویای فوق العاده فنی است که به حقیقت پیوسته است. این ساعت به عنوان یک شکل سه بعدی کروی ساخته شده است که در تاریکی می درخشد. تاثیرات رنگ سبز در ساعت مچی آکواپاد با ادای احترام به مصنوعات مخصوص دریایی خود را نشان داده شده است. در همه مکانیسم ها، از موتور گرفته تا توربیلون پرواز کاملا برجسته است. بدنه از تیتانیوم درجه ۵ با مقاومت در برابر آب با عمق ۴۵۰ متری ساخته شده است. همچنین دارای سیم پیچ اتوماتیک ، ۳۵ جواهر ، ۶۰ ثانیه توربیلون پروازی و ۷۲ ساعت ذخیره انرژی می باشد.

مورد استفاده ساعت BELL & ROSS هوانوردی چگونه است؟

شرکت Bell & Ross با نمایش اثرات رنگ سبز در ساعت هوانوردی و شکارچی، به ارتش دهه ۵۰ ادای احترام می کند. این ساعت برای افرادی که عاشق وسایل کاربردی با احساس نوستالژی هستند ایده آل است. این ساعت بسیار سبک وزن بوده و دارای یک گِیج کلاسیک به سبک آنالوگ می باشد و مناسب برای موقعیت های خاص هوا و دمای هوانوردی است. مدل نظامی واقعی ساعت مجهز به صفحه شماره گیری و بند برزنتی با رنگ سبز سربازی است. صفحه شماره گیری آن توسط کریستال ضد خش محافظت می شود و برای خواندن ساعت در همه حالات بسیار عالی است. تاثیر رنگ سبز در ساعت باعث استتار عالی آن به عنوان یک ساعت شکارچی عالی مردانه شده است.  

سوالات وپیشنهادات خود را در همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستیم

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

دلیل بازگشت وجه