بررسی برندها

ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای

ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای

اگر قصد خرید ساعت مچی را دارید، باید به یکی از ویژگی های مهم در ساعت توجه کنید و انتخاب خود را در خرید محدود نمایید و آن هم این است که ساعت مچی دیجیتال بخرید یا ساعت مچی عقربه ای؟ پس در این مطلب همراه ما باشید تا بدانیم ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای؟

همه ما ساعت های مچی عقربه ای و ساده را می شناسیم و می دانیم اگر از برند خوب و اصل تهیه گردد، کارکرد خوبی دارند و مناسب همگان برای استفاده های مختلف می باشد. اما ممکن است درباره ساعت های مچی دیجیتال خیلی ندانیم. پس در این مطلب بیشتر به ساعت های مچی دیجیتال می پردازیم و تفاوت در این دو مدل ساعت را خواهیم شناخت.

ساعت مچی دیجیتال

اگر درباره تاریخ شناخت و رونمایی از این ساعت بگوییم باید گفت خیلی هم جدید نیست. در حدود ۲۶ سال پیش برند کاسیو از این نوع ساعت رونمایی کرد و وارد بازار نمود. اما با گسترش استفاده از تلفن همراه بیشتر بر سر زبان ها افتاد و شناخته تر شد. که اولین ساعت هوشمند توسط برند پیل تولید شد و بعد از آن هم سونی و سامسونگ وارد این عرصه شدند. در ادامه هم اپل وارد تولید ساعت مچی هوشمند با سیستم عامل خود شد.

اگر می خواهید بدانید که ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای پس درباره ویژگی های ساعت مچی هوشمند بیشتر بدانیم.

ویژگی های ساعت مچی هوشمند

 • ساعت های هوشمند مچی دارای قابلیت های خاصی هستند که در ادامه از مهم ترین آن ها بر می شماریم.
 • شارژ و تامین انرژی الکتریکی برای ساعت
 • با داشتن ساعت مچی هوشمند نگران تمام شدن باتری ساعت خود باید باشید. مانند تبلت و موبایل این ساعت هم شارژ تمام می کند. این واقعا یک مورد ناراحت کننده و معضلی است.
 • نشان دادن زمان در شهرهای مختلف با ساعت مچی هوشمند
 • ساعت های هوشمند می توانند ساعت و زمان را در هر شهر دیگر هم برای کاربر نشان دهند.  زمان به صورت دیجیتال و اتومات به تلفن همراه شخص ارسال می شود. در واق در سفر با اتصال به تلفن همراه می توانید زمان دقیق محلی که در ان هستید را متوجه شوید.
 • نشان دادن هشدارها با ساعت مچی هوشمند
 • از بزرگترین و مهم ترین ویژگی های ساعت مچی هوشمند نشان دادن و اطلاع دادن هشدارها به کاربر است. اگر پیامک و یا ایمیل و هر پیغامی برای شما فرستاده شود بر روس ساعت مچی هوشمند خود مشاده می نمایید. پس راحت تلفن همراه خود را سایلنت کرده و به ساعت خود اکتفا نمایید.

ویژگی وجود گچت نام گذار در ساعت مچی هوشمند

 • بسیاری از ساعت های هوشمند مانند برند اپل و Fitbit Surgr دارای این ویژگی هستند و همه ساعت هاس هوشمند این خصوصیت را ندارند. این گجت ها کل فعالیت روزانه شما را شمارش کرده و حتی میزان کالری مصرفی را هم می توانید در ان ثبت نمایید. پس در مطلب ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای می توان این ویژگی خوب ساعت های مچی دیجیتال را بازگو کرد.
 • می توان در یک جمله گفت که ساعت مچی هوشمند تکمیل کننده تلفن های همراه هستند.

ساعت مچی هوشمند بخریم یا نخریم

ساعت مچی دیجیتال

خرید ساعت مچی هوشمند

اگر شما واقعا در کار و حرفه خود به ویژگی ها و کاربردهای ساعت مچی هوشمند نیاز دارید، ان را تهیه نمایید. اما اگر از آن دسته افراد هستید که استفاده از امکانات این نوع ساعت خیلی به درد شما نمی خورد، بهتر است از برندهای خوب و اصل ساعت مچی عقربه دارد و معمولی خریداری نمایید.

افرادی که معتاد گوشی موبایل هستند و دائم آن را از کیف و جیب خود بیرون می آورند هم از آن دسته افراد هستند که خوب است از این نوع ساعت خریداری نمایند.

در خرید ساعت مچی هوشمند شما باید دائما نگران شارژ ساعت خود باشید و با اتصال به تلفن همراه و استفاده از آن ، شارژ را زود خالی می کند.

اگر علاقه ای به ساعت های خیلی حجیم ندارید این نوع ساعت ها مناسب حال شما نیستند. از طرفی باید آگاهی لازم برای کار با این نوع ساعت های دیجیتال را داشته باشید.

چرا ساعت مچی عقربه ای بخریم

ساعت های مچی عقربه ای دوره امتحان خود را پس داده اند و از لحاظ فنی و طراحی هم به بلوغ رسیده اند. نیازی نیست نگران شارژ کردن آن باشید و دغدغه اتمام شارژ را داشته باشید. تنوع در این نوع ساعت ها بسیار زیاد است و دایره انتخاب شما زیاد است. می توانید برای انواع تیپ و استایل از ساعت های مچی عقربه ای خریداری نمایید.

پس اگر دنبال این پاسخ هستید که ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای در این مورد تنوع و فارغ از نیاز به شارژ، عقربه ای مزیت دارد.

مزیت خرید ساعت دیجیتال

خرید ساعت مچی

مقایسه ساعت مچی هوشمند با عقربه ای

 • ساعت مچی هوشمند نیاز به شارژ دارد اما عقربه ای اینگونه نیست.
 • ساعت مچی هوشمند شما را وارد دنیای دیجیتال می کند.
 • ساعت مچی عقربه ای تنوع بیشتری دارد در مدل و سبک ساعت
 • ساعت های مچی هوشمند و برند قیمت بیشتری دارند.
 • می توان با قیمت مناسب از بهترین و باکیفیت ترین ساعت های مچی عقربه ای تهیه نمود.
 • برای استایل کلاسیک استفاده از ساعت مچی عقربه ای کلاسیک مناسب و برازنده است.
خرید ساعت مچی

مقایسه ساعت مچی هوشمند با عقربه ای

در نهایت

برای پاسخ به اینکه ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای باید گفت که بهتر است کاربرد و نیاز خود را از ساعت مچی شناخته و نسبت به آن انتخاب نمایید. در این مطلب درباره ویژگی های هر کدام بحث و مطالعه شد. پس با شناخت بهتر از هر دو نوع ساعت مچی می توانید بهترین خرید را داشته باشید.

برای خرید ساعت مچی چه از نوع هوشمند و چه از نوع عقربه ای به نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر در این زمینه اقدام نمایید.

سوالات متداول ساعت مچی دیجیتال بهتر است یا عقربه ای

آیا خرید ساعت هوشمند لاکچری است؟

به تازگی این نوع ساعت ها در میان مردم بیشتر لاکچری هستند تا ساعت های عقربه ای اما ساعت های مچی لاکچری و بسیار گران قیمت هم از نوع عقربه ای وجود دارند.

ساعت مچی عقربه ای بخرم یا هوشمند؟

با توجه به نیاز خود و استفاده خود و همچنین بودجه خود باید تصمم بگیرید. اگر از امکانات ساعت مچی هوشمند استفاده می نمایید، می توانید ساعت مچی هوشمند تهیه نمایید.

مزیت خرید ساعت مچی عقربه ای خرید ساعت مچی هوشمند چیست؟

ساعت های مچی عقربه ای امتحان خود را در طراحی و ویژگی فنی پس داده اند و کامل شده اند. اما ساعت های هوشمند تازه وارد دنیای تکنولوژی شده اند و باید معایبشان برطرف شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *